Выбрать страницу

Деякі покупці вважають, що всі двері з однаковим покриттям мають однакові властивості. Втім, існує кілька видів шпону й ламінуючих плівок, тому, намагаючись визначити властивості дверей за назвою («шпоновані» чи «ламіновані»), покупці часто помиляються. В цьому матеріалі розповімо про особливості різних видів зовнішнього покриття. Купити двері у Львові можна у інтернет-магазині «Центр Дверей». У нас представлені полотна з різним декором від відомих виробників України та Європи.

Шпоновані полотна

Каркас таких дверей складається із МДФ, ДСП та соснової деревини. Полотно із таким наповненням чудово ізолює тепло та звуки. А якщо щодо вологи і стійкості до забруднень? Ці властивості залежать від типу зовнішнього покриття.

  1. Шпон. Натуральний шпон – це зріз деревини цінної породи (бук, венге, дуб, вільха, ясень, вишня, горіх) товщиною від 1 до 2 міліметрів. Цей матеріал має натуральний «деревний» малюнок. Втім, він вигоряє на сонці та псується через вплив вологи і перепади температури. Ці недоліки компенсується тим, що натуральний лист можна відреставрувати в разі його пошкодження.
  2. Екошпон. Синтетичний шпон виготовляють із деревних волокон та синтетичного клею. Цей матеріал менш схожий на натуральну деревину, ніж шпон, проте він не псується через вплив вологи та має стійкість до механічних пошкоджень. Втім, в разі пошкодження це покриття не вдасться відремонтувати.

Ламіновані полотна

Ламінування – це технологія наклеювання тонкої синтетичної плівки на каркас, заповнений МДФ, ДСП чи гофрокартоном. Вироби з таким наповненням вирізняються малою вагою, стійкістю до вологи та механічного впливу.

  1. ПВХ та двохромний ламінатин. Ламінуючу плівку виготовляють із продуктів нафто- й газопродуктів та солі. Це покриття не вигоряє на сонці, має стійкість до вологи та механічного впливу. Двері з ПВХ та ламінатину ставлять у ванну, на кухню, в кімнати, офісні кабінети та навіть у бані чи сауни. Ламіновані вироби мають дуже доступну ціну. Покриття наносять герметично, тому воно надійно захищає полотно від зовнішнього впливу. Обирайте варіанти від відомих виробників, адже неякісна плівка може відклеїтися від каркасу.
  2. Паперова чи меламінова плівка. Двері із таким покриттям часто ставлять у технічні приміщення. Вони мають меншу стійкість до фізичного впливу. Строк експлуатації таких виробів складає до 5 років.

Якщо ви хочете придбати якісні двері у Львові, оберіть один із варіантів, представлених у магазині «Центр Дверей». Довіряйте перевіреним брендам!